Hra My cafe Katzenberger video

Kde tuto hru hrát ?

Tato hra již nelze hrát na žádném dostupném serveru v žádné dostupné řeči ani zemi, tato hra byla z webu Up.com zcela vymazána!

VEŠKERÉ INFORMACE KE HŘE "My_Café"

          °  Základní Informace a Stručný Přehled Hry      

Kultovní blondýnka Daniela Katzenbergerová rozšiřuje svůj vesmír okouzlující prohlížečovou hrou. Online hra "My Café Katzenberger" se právě vyvíjí. Poté, co se kavárna Katzenberger na Mallorce 22. března úspěšně dostala do nové sezóny, bude brzy také otevřena beta fáze. Pokud chcete získat první pohled na hru, můžete se zde zaregistrovat a s trochou štěstí získat přístup k uzavřebé beta verzi. 

"My Café Katzenberger" je kavárna s restaurací ve slavném růžovém a bílém designu Café Katzenberger. Hráč přebírá vedení své vlastní kavárny Katzenberger. S novými receptami na luxusní nápoje a jídlo láká stále více hostů. Spokojeni hosté nechávají pokladnu vyzvánět a hráči mohou své kavárny individuálně doplnit a zvětšit si tak obrat. "My Café Katzenberger" je představena v realistickém ilustrativním kresleném vzhledu. Zbarvení je převzato z barevných vzorů značky Katzenberger: Dívčí růžová, spousta bílé a samozřejmě i blonďatá! 
Hraní této hra je zdarma, bude hratelná jako hra pro prohlížeče, stejně tak jako mobilní hra či mobilní aplikace této hry. Klienti neboli hráči pro hraní hry využívají program Modul Unity, který lze nainstalovat jako program Plug-in do Vašeho internetového prohlížeče. Tento program pracuje i na většině mobilních zařízení! 

Partneři Webu - Vsuvka a Reklama Stránek

HP - LogoHP - Logo Kelloggs - Logo Porshe - Logo CocaCola - Logo Mars - Logo Haafen-Dazs - Logo Sun - Logo Target - LogoTarget - Logo

Videa Hry

Stručně o Hře "My_Café"

  • Prohlížečská hra s televizním jevem Daniela Katzenbergerová 
  • Otevřete kavárnu na Mallorce                                                      
  • Vychutnejte si lahodné pokrmy a přilákejte hladové hosty        
  • Sezónní dekorační předměty přinášejí odrůdu do hry              
  • Zažijte každodenní život majitele kavárny                                   
  • V Mé kavárně Katzenberger vklouznete do role kultovní blondýnky a provozujete vlastní kavárnu. Navrhněte vše podle vašich přání a zažijte Danielovu pracovní život v Mallorce těsně u sebe...
  • Výborní Poradci Her
  • Profesionální Tým Her
  • Špičkový Přístup Poradce
  • Férové Jednání Společnosti
Více zdeVíce zdeVíce zde

Podrobně o hře "my_Café"

K této hře nejsou žádné další podrobnější informace!

Děkujeme Vám za Vaše pochopení...

Hezký den Vám přejeme!

Hry-Net.cz