Hra MY fantastick park video

Kde tuto hru hrát ?

Tato hra lze hrát pouze již jen na Německém a Francouzském serveru, pro hraní této hry prosím stiskněte tlačítko "Play (de)" nebo "Play (fr)"

VEŠKERÉ INFORMACE KE HŘE "MFP_Cz"

           °  Základní Informace a Stručný Přehled Hry      

 

 

Tento park je zábava! V mém hře: Fantastickém parku, tedy nové prohlížečové hře od výrobce Bamberger Upjers.com, se dostanete do role hlavního ředitele svého vlastního parku. Vaším prvním úkolem je vybudovat dvě atrakce, které by přilákaly co nejvíce návštěvníků k vašemu parku a inspirovat je. Koneckonců máte ambiciózní cíle. Chcete svým divákům nabídnout obrovské rekreační potěšení. Od této chvíle jste se mohli zaregistrovat na tombola beta-key na stránce My Fantastic Park.
 

 

Skvělé funkce jsou k dispozici v našem novém fantastickém parku. Zde můžete budovat různé "aktakce" jako je například loutkové divadlo, ostrov pirátova ducha, dobrodružné hřiště, vlak duchů či například "atrakce" měsíční expres a mnoho dlaších novinek co hra MFP v průběhu hraní nabízí!

 

 

Čím více rožšíření parku získáte, tím více různých a různorodých možností budete mýt. Zároveň však budete potřebovat čtyři základní suroviny: technologie, myšlenku a přírodu s cílem, aby se Váše Můj fantastický park dle vlastních představ s atrakcemi a dekorativních předmětů proměnil do opravdové oázy, které se promění ve Vaše potešení! Zažijte jedinečnou rekreační hru v prohlížeči a vytvořte si vlastní My Fantastic Park. Jakmile máte "schůzku" s uzavřenou beta fází, budeme vás okamžitě informovat na blogu Upjers i v komunitě Upjers.com . Pojďme do tomboly beta-key na My Fantastic Park.

 

Partneři Webu - Vsuvka a Reklama Stránek

HP - LogoHP - Logo Kelloggs - Logo Porshe - Logo CocaCola - Logo Mars - Logo Haafen-Dazs - Logo Sun - Logo Target - LogoTarget - Logo

Videa Hry

Stručně o Hře "MFP_CZ"

 • Prohlížečská hra s televizním jevem Zábavného parku             
 • Postavte svůj park a staňte se jeho novým manažerem            
 • Vychutnejte si příjemnou atmosféru Vašeho parku                   
 • Různé sezonní dekorace - získávají se pouze spec. akcemi hry
 • Zažijte každodenní život majitele Zábavného parku                  
 • Tyto jízdy dělají srdce návštěvníků rychleji. V rozmanité parkové hře My Fantastic Park jste se vydali k vytvoření svého vlastního ráje pro volný čas. Stavíte různé atrakce. 

 • Jako manažer určujete vzhled vašeho parku. Čím více se dostanete do hry, tím více příležitostí máte.

 • Vyzkoušejte mimořádný zábavní park Browsergame od Upjers, který lze hrát zcela zdarma. Můj fantastický park vám nabízí skvělý herní scénář, který vzrušuje miliony lidí po celém světě. Připojte se a stávejte se manažerem parku.

 • Výborní Poradci Her
 • Profesionální Tým Her
 • Špičkový Přístup Poradce
 • Férové Jednání Společnosti
Více zdeVíce zdeVíce zde

OBECNÉ INFORMACE HRY

  Obecné Informace Ke Hře "My Fantastick Park"  

Přátelé hry
 

V rychle se rozvíjejícím hře MFP si vytvoříte vlastní zábavní park s mnoha úžasami jako jsou například: Horské dráhy, barevné stánky a také spousta velikých atrakcí. Navrhněte zábavní park pro různé skupiny návštěvníků jako jsou: Děti, ženy, muži či senioři. Děti si zamilují dobrodružné hřiště a kobylkové Rodeo. Dámy zase šálek čaje kolotoč, volný pád z Toweru či ostrov duchů a senioři jsou zase spokojeni s houpající se lodi, Losbude nebo labyrint s zrcadly. Muži cvičí na vysokém útočníku či  střelbu a také jsou nadšeni i ze skvělé horské dráhy. Vaše My Fantastic Park Přátelé Vám pomohou udržovat atrakce, vynesou Vám koše s odpodky či Vám pomohou zalévat květiny atd. Také si budete mezi sebou moci vyměnovat kartičky ve formě díly jako jsou například: Různé atrakce, dekorativní rostliny či stánky a mnoho dalšího. ​​​​​Nyní jste asi opravdu zvědaví a chcete stát ministrem parku například ve Válečkových tácků či novým rekordmanem v Kolotočů a balónků? - Nic není jednoduššího než toto! Začněte hned budovat svůj nejkrásnější a nejslavnější rekreační ráj, který kdy viděl svět a ze kterých by žádný z Vašich návštěvníků nechtěl nikdy odejít...

Přínosy hry


 

 • Udělejte své park-přátele šťastnými s drobnými dárky!
 • Navštívit své přátele ve hře ve svém volném ráji a pomožte jim s drobnými úkoly, jako jsou: údržba atrakcí, zalévání rostlin či vynesení košů. Tyto všechny druhy úkolů uděláte, vy i váš přítel-park a získáte půl přátelské-hvězdy, každá půlka hvězdy je v hodnotě 100 bodů zkušeností + některé druhy surovin. Sbírejte sestavu tří hvězdy a obdržte nějakou bonus. kartu.
 • Postavte "přepravní stanici" a vyměňte si své bonus. karty pro podporu s dalšími přáteli. Tímto, že si pomáháte navzájem vyměnovat bonus. kartičky urichlujete průběch celé hry. Snadno tak můžete získat svůj vytoužený díl, jako je například: libovolná atrakce či květiny atd...

​​​​​​
 

Co ve hře stavět?Chtěli jste někdy 
postavit opravdu velký, pestrý 
zábavní parkPak jste na správném místě ve svém fantastickém parku a zde najdete i tipy na budování svého ráje dobrodružství: Nejdůležitější věcí v zábavním parku jsou samozřejmě atrakce pro návštěvníky. Začínáte stavením svých stánku a dostáváte se do hry k příležitosti stavět více a větší atrajce a různé dobrodružné domy. Které si můžete v parku zakopitNajděte si hezké místo a ujistěte se, že atrakce je postaven podél funkční cesty, jinak se vaši návštěvníci nebudou moci na atrakci dostat. Můžete ji také otáčet nebo znovu přemisťovat z místa na místo atd. Při budování zábavního parku byste měli rozhodně myslet i na víc než jen na své atrakce. Vaši návštěvníci budou chtít také stánky s balónky, suvenýry či stánky na jídlo a pití a také budou chtíti využívat i wc toalety a odpadkové koše.


​​​​​​​

Nejdůležitější body?
 

 • Vybudovat mnoho různých atrakcí pro různé skupiny návštěvníků, protože děti lákají kolotoče více než například muži. Čím šťastnější a četnější jsou vaši návštěvníci, tím více park-dolarů získáte, tím více můžete budovat nové atrakce.
 • Přemýšlejte o dostatečném počtu toalet a odpadkových košů, protože různé nečistoty na cestách obtěžují vaše návštěvníci. Při velké nečistotě vašeho parku odcházejí i vaši návštěvníci, tím pádem snižují i popularitu vašeho parku.
 • Odstraňte překážky, jako jsou pahýly, horniny či bazény, abyste vytvořili nový prostor pro vaše dekorace či vaše nové atrakce.
 • Mějte na paměti, že všechny stánky, atrakce, koše a toalety jsou na cestách, aby se k nim dostali i návštěvníci vašeho parku.
 • Dokonce i dekorace a rostliny by neměly chybět ve vašem ráji. Mají také zábavnou hodnotu a přispívají ke spokojenosti vašich návštěvníků ve vašeho parku.


Výzkum atrakcí​​​​


 

Existují další způsoby, jak získat atrakce, stánky či dekorace. Například: v denních boosterech - v kartové hře - můžete vyhrát části atrakcí, dekorací či stánků, košů, toalet nebo nějakých jiných speciálních či specifických objektů hry pro váš park. Pokud všechny karty poskládáte dohromady k sobě, můžete si postavit atrakci, stánky či výše jmenované předměty ve svém zábavném parku. Části karet lze také vyměnit s vašemi přáteli ve hře, a tak se rychleji dostat i k vašim oblíbeným předmětům.

Jakmile postavíte svojí atrakci ve svém parku, můžete jí rozšířit pomocí zkoumáním či nového rožíření, které stojí buď to vaše diamanty nebo park-dolary. Po vyzkoumání atrakce se změní její vzhledu a zvýší se i její hodnota zábavy, takže vaši návštěvníci jsou ještě více nadšeni než byly kdy z atrakce dříve...


Další úkoly ve hře

V této parkové hře jako ředitel už máte spoustu práce. Atrakce, stánky, dekorace musí být postaveny, obchody plně naplněny a vybírány z nich peníze.Rostliny potřebují vodu, odpadkové koše musí být zcela vyprázdněny a jejich odpad musí být zcela zlikvidován i na příslušných cestách v parku. Navíc je nutno pravidelně provádět údržbu atrakcí a budov, jinak se vám "zlomí" a musíte pro jejich opravu použít šroubovací klíč nebo nářadí, aby jste je dali zase do provozu. Nicméně kromě všech těchto povolání existují pro vás i další úkoly, pro které získáte park-dolary, zkušební body, diamanty či zdroje a další odměny pro vás. Poradce má pro vás také vždy příběhové úkoly a také na vás čekají mnohé malé úkoly. Budete také odměněni za dosažení úspěchu v hře atd ...

Úkoly, úlohy pracovníků
 

 • Podívejte se znovu a znovu na poradce. Má nejen skvělé tipy a triky pro vás, ale také některé úkoly, za které vás bude platit...
 • Na pravém okraji obrazovky najdete mnoho malých mini úkolů, po kterých získáte také body zkušenosti a park-dolary. Úkoly většinou bývají rychle hotové.Zalévejte květiny, vyprázdněte některé stánky, stavte několik živých plotů, wc toalet či odpadkvých košů. Za tyto mini úkoly pak budete odměněni...
 • Pro úspěchy ve hře vám budou uděleny "poháry" a odměněny v podobě "zkušenostních bodů". Čeho můžete dosáhnou zjistíte v aktuálním přehledu parku, který je přístupný přes symbol malého poháru ve hře...
 • Prozkoumejte nová rozšíření svých atrakcí a zvyšte jejich hodnotu zábavy. Kromě tohoto se i mění jejich aktuální vzhled, stávají se úžasnými pro návštěvníky - mají nově přidané funkce či dekorace.

Kamarádi, návštěvníci hry
 


Najděte si přátele ve vešem parku a dělejte s nimi malé věci jako jsou nějaké drobné mini úkoly, výměny kartiček atp. Můžete jim i opravit atrakce, zalít květiny nebo vysypat odpadkové koše. Kromě zkušenostních bodů a park- dolarů získáte za každou návštěvu i poloviční hvězdu přátelství. Pro tři plné hvězdy získáte určitou část pro vaší "doplňkovou" kartu. Části karty se shromažďují v dílcích, a pak si z nich můžete složit nějaké určité předměty, stánky nebo dokonce či nějaké zajímavosti, které si můžete následně postavit ve vaší park-hře...

V neposlední řadě, vaši návštěvníci mají pro vás nějaké úkoly znovu a znovu, protože mají i touhu ve formě myšlenkových bublin nad jejich hlavou, které vám říkají: Více toalet, více rostlin, více atrakcí či více stánků s potravinami. Dávejte prosím pozor na ně, pokud chcete uspět ve hře zábavního parku!

 

Jaké suroviny na atrakce?

 

Samozřejmě potřebujete peníze, abyste vytvořili opravdu skvělý živý rekreační ráj v parkové hře My Fantastic Park. Míň hry, kterou můžete použít k nákupu nejvíce položek v obchodě, je Park-Dollar. Hlavním zdrojem příjmů jsou vstupní poplatky vašich návštěvníků, které shromažďujete u vstupní budovy. Samozřejmě, existuje ještě více způsobů, jak získat důležité dolary. Vybírat stánky a toalety, dostat dolary za dokončené úkoly nebo novým levlem či úspěchu. Park-Dolary samy o sobě nestačí k nákupu velkých atrakcí a dekorací. Kromě toho budete stále potřebovat v závislosti na objektu, který chcete koupit, různé suroviny, tech., nápad či přírodu...

Jak získám suroviny?

 Můžete je také získat různými způsoby, jako je například dokončení úkolů, postavení nových atrakcí, kolo štěstí či točicí park-hra. Naplňte přání návš. parku a zvyšte jejich spokojenost. Malé myšlenkové bubliny nad jejich hlavami vám ukazují přesně to, co byste měli udělat, aby jste zvíšili svůj denní příjem. Pomozte svým přátelům ve svých parcích a získávejte tak suroviny. Také potřebujete místo na vašem parku vždy najdete překážky, které musíte odstranit, než něco postavíte...

 

Tipy a rady hry
 

1. Chcete-li nastavit zajímavosti, stánky, budovy a dekorace, jsou přednastaveny v pevné poloze. Samozřejmě, po prvním umístění je můžete obrátit tak, jak chcete. Klikněte na budovu a zvolte v rolovacím menu tlačítko rotace. Pohyb také pracuje na tomto principu. Ujistěte se, že máte dostatek místa. Důležité je také, aby všechny vaše budovy byly spojení s cestou, jinak se tam návštěvníci nedostanou. Zaměstnanci vašeho parku budou také potřebovat způsob, jak vykonávat svou práci. Park můžete kdykoli přemodelovat nebo si znovu můžete uložit staré dekorace, abyste vytvořili nové sezónní předměty. To je velmi snadné u buldozeru. Odstraňuje všechny dekorativní předměty a rostliny na pevné ploše. Stánky, budovy a zajímavosti zůstanou stát, mohou se pohybovat a skladovat individuálně pouze ručně...

Tipy a rady hry
 

2. Prozkoumejte rozšíření svých atrakcí a zvyšte zábavu. Výsledkem je, že jednotlivé atraktivity přitahují více návštěvníků a ve vašich pokladnách získává více peněz. 3. Otočte kola štěstí na atrakcích. Můžete vyhrát dolary, diamanty, komoditní balíčky nebo dokonce i zábavný-turbo. Zábava-turbo zvyšuje zábavné hodnoty všech vašich atrakcí a přináší vám více návštěvníků. 4. Najmi zaměstnance, kteří vám v práci ředitele parku udělají spoustu práce. Zahradník zalije vaše rostliny, popelář sbírá odpad z cest a vyprázdní koše, technik se stará o atrakce a opravuje je, pokladník sbírá peníze ze stánku a Wc. 5. Části kart, které můžete dostat v denním posil. balíčku. Dostanete také součásti map, když jste shromáždili tři kam. hvězdy navštívením přátel. Můžete také použít doprav. stanici k výměně.


Návštěvníci parku
 

Samozřejmě, váš zábavní park přitahuje mnoho návštěvníků a potřebujete je také, protože platí vstupní poplatky a utrácejí peníze na vašich stáncích. Potřebujete peníze na vybudování dalších atrakcí, dekorací a stánků, aby váš park byl větší, barevnější a krásnější. Navštěvujete různé skupiny návštěvníků, kteří mají rádi různé atrakce. Postavit loutkové divadlo, cukr víření a vtipné kachny pro děti, radujte se seniorům a těsnění přehlídky a nechal můžský tlukot srdce-horské dráhy, jako kosmické lodi a Trollí kolébky. Samozřejmě nesmíte zapomenout na zábavu pro ženy. Milují zoologickou zahradu, řetězový kolotoč a super-obratlovce. Ale ne jen atrakce jsou pro zábavu a spokojenost návštěvníků parku důležité, chtějí mnoho různých předmětů, čistých cest a WC. Zvyšte provoz díky mnoha různým a vzácným atrakcím a velkému množství dekorací. Vyhledáním a rozšiřováním atrakcí zvýšíte zábavní faktor a přilákáte ještě více návštěvníků do vašeho parku...
 


Návštěvníci parku

Usilovat o čistotu a bezpečnost. V nejhorším případě, návš. opustí park. Dávejte pozor na myšlenkové bubliny návš., které vám ukazují přání do značné míry. Květina nad hlavou návš. např. říká, že chce více dekorací. Vybudovat všechny atrakce, stánky, odpadkové koše a toalety, protože to je jediná věc, kterou si návštěvníci hned povšimnou. Také důležitý bod pro spokojenost návštěvníků v parku jsou dekorace a zejména rostliny, které dělají zážitek z volného času dokonalým a vaše návštěvníky jsou šťastní. Rostliny mají různé hodnoty zábavy. Záleží tedy na barevném mixu a odrůdě. Ale také se ujistěte, že rostliny jsou zalévány, protože rostliny otravují návštěvníky parku, když jsou dlouhodobě nezality. Malý tip, jak rychle přilákat více návštěvníků do zábavního parku, máme pro vás! - Díky zábavnému-turbo můžete určitou dobu zvýšit zábavní faktor vašich atrakcí a více návštěvníklů budou navštěvovat váš park mnohem častěji a rychleji. Nyní je čas otevřít zábavní park a nechat své návštěvníky ať se u vás rozkoukají - ve vašem světě!


Ostatní body ke hře


♦ Složení návštěvníků v parku - Děti, senioři, ženy, muži - každý z návštěvníků parku bude chtít něco jiného, např. senioři se budou rádi držet při zemi, než to muži ty zase budou chtít nějaký ten adrealin navíc a co děti? No, ty zase nějakou tu atrakci s démony, což ženy zase oceněí něco jiného, např. takový Labirint či nějakou tu atrakci ze středověku...
♦ Složení zákazníků v parku
- Děti, senioři, ženy, muži - každý bude chtít zase něco jiného, např. děti ocení rádi něco sladkého na zub, tedy např. nějaký ten stánek se zmrzlinou či balonky, ženy zase ocení např. stánky s plyšáky či nápoji, muži mají zase rádi stánky s hambáči, cukrovinky či kávou, jako např. senioři...
♦ Odkazy - Park - MFP - Odkazy
1. ► https://de.upjers.com/my-fantastic-park/faq/freunde ► 2. https://de.upjers.com/my-fantastic-park ► 3.http://hry.sms.cz/my-fantastic-park/hra?cat=18&razeni=hratelnost_R03;aktualni